Bosh sahifa > Mahsulotlar > Kondansatkichlar > Seramika kondansatkichlari > CDR31BP271BFURAB
CDR31BP271BFURAB
CDR31BP271BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan CDR31BP271BFURAB-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami CDR31BP271BFURAB
Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 270PF 100V BP 0805
Product parameter
Partiya raqami CDR31BP271BFURAB Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 270PF 100V BP 0805 Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 5759 pcs Tafsilotli ro\'yxat CDR Series (MIL-PRF-55681)
Turkum Kondansatkichlar Voltaj - baholangan 100V
Bardoshlik ±1% Qalinligi (Maks) 0.051" (1.30mm)
Harorat koeffitsienti BP Hajmi / o'lchami 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Baholar -
Paket Bulk Paket / sumkasi 0805 (2012 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 125°C O'rnatish turi Surface Mount, MLCC
Namlik sezgirligi darajasi (MSL) 1 (Unlimited) Qo'rg'oshin uslubi -
Qo'rg'oshin oralig'i - Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Lead free / RoHS Compliant
Juda katta - o'tirgan (Maks) - Xususiyatlari -
Failure Rate R (0.01%) Mukammal tavsif 270pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Mumkinlik 270pF Ilovalar General Purpose