Bosh sahifa > Mahsulotlar > Kondansatkichlar > Seramika kondansatkichlari > CDR31BP300BFURAB
CDR31BP300BFURAB
CDR31BP300BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan CDR31BP300BFURAB-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami CDR31BP300BFURAB
Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 30PF 100V BP 0805
Product parameter
Partiya raqami CDR31BP300BFURAB Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 30PF 100V BP 0805 Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 4684 pcs Tafsilotli ro\'yxat CDR Series (MIL-PRF-55681)
Turkum Kondansatkichlar Voltaj - baholangan 100V
Bardoshlik ±1% Qalinligi (Maks) 0.051" (1.30mm)
Harorat koeffitsienti BP Hajmi / o'lchami 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR31 Baholar -
Paket Bulk Paket / sumkasi 0805 (2012 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 125°C O'rnatish turi Surface Mount, MLCC
Failure Rate R (0.01%) Mukammal tavsif 30pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
Mumkinlik 30pF Ilovalar General Purpose