Bosh sahifa > Mahsulotlar > Kondansatkichlar > Seramika kondansatkichlari > CDR32BP221BFURAJ
CDR32BP221BFURAJ
CDR32BP221BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan CDR32BP221BFURAJ-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami CDR32BP221BFURAJ
Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 220PF 100V BP 1206
Product parameter
Partiya raqami CDR32BP221BFURAJ Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 220PF 100V BP 1206 Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 5709 pcs Tafsilotli ro\'yxat CDR Series (MIL-PRF-55681)
Turkum Kondansatkichlar Voltaj - baholangan 100V
Bardoshlik ±1% Qalinligi (Maks) 0.051" (1.30mm)
Harorat koeffitsienti BP Hajmi / o'lchami 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32 Baholar -
Paket Tape & Reel (TR) Paket / sumkasi 1206 (3216 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 125°C O'rnatish turi Surface Mount, MLCC
Failure Rate R (0.01%) Mukammal tavsif 220pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
Mumkinlik 220pF Ilovalar General Purpose