Bosh sahifa > Mahsulotlar > Kondansatkichlar > Seramika kondansatkichlari > CDR33BP152BFURAB
CDR33BP152BFURAB
CDR33BP152BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan CDR33BP152BFURAB-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami CDR33BP152BFURAB
Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 1500PF 100V BP 1210
Product parameter
Partiya raqami CDR33BP152BFURAB Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 1500PF 100V BP 1210 Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 4108 pcs Tafsilotli ro\'yxat CDR Series (MIL-PRF-55681)
Turkum Kondansatkichlar Voltaj - baholangan 100V
Bardoshlik ±1% Qalinligi (Maks) 0.049" (1.25mm)
Harorat koeffitsienti BP Hajmi / o'lchami 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33 Baholar -
Paket Bulk Paket / sumkasi 1210 (3225 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 125°C O'rnatish turi Surface Mount, MLCC
Namlik sezgirligi darajasi (MSL) 1 (Unlimited) Qo'rg'oshin uslubi -
Qo'rg'oshin oralig'i - Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Lead free / RoHS Compliant
Juda katta - o'tirgan (Maks) - Xususiyatlari -
Failure Rate R (0.01%) Mukammal tavsif 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
Mumkinlik 1500pF Ilovalar General Purpose