Bosh sahifa > Mahsulotlar > Kondansatkichlar > Seramika kondansatkichlari > CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
CDR34BP472BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan CDR34BP472BFURAJ-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami CDR34BP472BFURAJ
Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Partiya raqami CDR34BP472BFURAJ Ishlab chiqaruvchi Electro-Films (EFI) / Vishay
Ta'rif CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 5681 pcs Tafsilotli ro\'yxat CDR Series (MIL-PRF-55681)
Turkum Kondansatkichlar Voltaj - baholangan 100V
Bardoshlik ±1% Qalinligi (Maks) 0.059" (1.50mm)
Harorat koeffitsienti BP Hajmi / o'lchami 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR34 Baholar -
Paket Tape & Reel (TR) Paket / sumkasi 1812 (4532 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 125°C O'rnatish turi Surface Mount, MLCC
Failure Rate R (0.01%) Mukammal tavsif 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
Mumkinlik 4700pF Ilovalar General Purpose