Bosh sahifa > Mahsulotlar > Kondansatkichlar > Alyuminiy - polimer kondansatkichlari > 6SW180MX
6SW180MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan 6SW180MX-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami 6SW180MX
Ishlab chiqaruvchi Rubycon
Ta'rif CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
(AQSh dollari)
2000 pcs
Product parameter
Partiya raqami 6SW180MX Ishlab chiqaruvchi Rubycon
Ta'rif CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 97266 pcs Tafsilotli ro\'yxat SLG, SWZ, SW Series
Turkum Kondansatkichlar Voltaj - baholangan 6.3V
Turi Polymer Bardoshlik ±20%
Erning erdan balandligi - Hajmi / o'lchami 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series PC-CON, SW Baholar -
Paket Tape & Reel (TR) Paket / sumkasi 2917 (7343 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 105°C O'rnatish turi Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Qo'rg'oshin oralig'i -
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Lead free / RoHS Compliant Juda katta - o'tirgan (Maks) 0.114" (2.90mm)
ESR (munosib uz qarshilik) 9 mOhm Mukammal tavsif 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Mumkinlik 180µF Ilovalar General Purpose