STTH2002DI
STTH2002DI
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan STTH2002DI-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami STTH2002DI
Ishlab chiqaruvchi STMicroelectronics
Ta'rif DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC
(AQSh dollari)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Partiya raqami STTH2002DI Ishlab chiqaruvchi STMicroelectronics
Ta'rif DIODE GEN PURP 200V 20A TO220AC Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 68667 pcs Tafsilotli ro\'yxat STTH2002
Turkum Diskret Yarimo'tkazgich mahsulotlari Voltaj - Oldinga (Vf) (Maks) @ If 1.1V @ 20A
Voltaj - shahar teskari (Vr) (Maks) 200V Yetkazib beruvchi qurilma to'plami TO-220AC ins
Tezlik Fast Recovery = 200mA (Io) Series -
Teskari qayta tiklash vaqti (trr) 40ns Paket Tube
Paket / sumkasi TO-220-2 Insulated, TO-220AC Boshqa ismlar 497-5277-5
Ishlash harorati - Junction 175°C (Max) O'rnatish turi Through Hole
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Lead free / RoHS Compliant Diod turi Standard
Mukammal tavsif Diode Standard 200V 20A Through Hole TO-220AC ins Joriy - teskari qochqinlanish @ Vr 10µA @ 200V
Hozirgi - O'rtacha rektifikatsiya qilingan (Io) 20A Kapasitans @ Vr, F. -