Bosh sahifa > Mahsulotlar > Rezistorlar > Chiziq chidamliligi - sirt montaji > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan RNCF1210DKE412R-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami RNCF1210DKE412R
Ishlab chiqaruvchi Stackpole Electronics, Inc.
Ta'rif RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(AQSh dollari)
1000 pcs
Product parameter
Partiya raqami RNCF1210DKE412R Ishlab chiqaruvchi Stackpole Electronics, Inc.
Ta'rif RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 732886 pcs Tafsilotli ro\'yxat Resistor Packaging SpecRNCF Series
Turkum Rezistorlar Bardoshlik ±0.5%
Harorat koeffitsienti ±25ppm/°C Yetkazib beruvchi qurilma to'plami 1210
Hajmi / o'lchami 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) Series RNCF
Qarshilik 412 Ohms Quvvat (Vatt) 0.333W, 1/3W
Paket Tape & Reel (TR) Paket / sumkasi 1210 (3225 Metric)
Ishlash harorati -55°C ~ 155°C Tugatish soni 2
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Lead free / RoHS Compliant Juda katta - o'tirgan (Maks) 0.026" (0.65mm)
Xususiyatlari Automotive AEC-Q200 Failure Rate -
Mukammal tavsif 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film Tarkibi Thin Film