Bosh sahifa > Mahsulotlar > Rezistorlar > Teshik qarshiligi orqali > RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
RNF14BAC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan RNF14BAC412R-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami RNF14BAC412R
Ishlab chiqaruvchi Stackpole Electronics, Inc.
Ta'rif RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL
(AQSh dollari)
2500 pcs
Product parameter
Partiya raqami RNF14BAC412R Ishlab chiqaruvchi Stackpole Electronics, Inc.
Ta'rif RES 412 OHM 1/4W .1% AXIAL Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 633386 pcs Tafsilotli ro\'yxat Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Turkum Rezistorlar Bardoshlik ±0.1%
Harorat koeffitsienti ±50ppm/°C Yetkazib beruvchi qurilma to'plami Axial
Hajmi / o'lchami 0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm) Series RNF
Qarshilik 412 Ohms Quvvat (Vatt) 0.25W, 1/4W
Paket Tape & Box (TB) Paket / sumkasi Axial
Boshqa ismlar RN 1/4 T2 412 0.1% T