Bosh sahifa > Mahsulotlar > Rezistorlar > Teshik qarshiligi orqali > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYRasmlar faqat ma'lumot uchun mo'ljallangan.
mahsulot tafsilotlari uchun mahsulot xususiyatlariga qarang.
Components-World.HK-dan ishonch bilan MFP50SBRE52-412R-ni sotib oling, 1 yillik kafolat
Iqtibos so'rash
Partiya raqami MFP50SBRE52-412R
Ishlab chiqaruvchi Yageo
Ta'rif RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(AQSh dollari)
5000 pcs
Product parameter
Partiya raqami MFP50SBRE52-412R Ishlab chiqaruvchi Yageo
Ta'rif RES MF 1/2W 0.1% AXIAL Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Qo'rg'oshin bepul / RoHS mos keladi
Miqdor mavjud 666850 pcs Tafsilotli ro\'yxat MFP Series
Turkum Rezistorlar Bardoshlik ±0.1%
Harorat koeffitsienti ±50ppm/°C Yetkazib beruvchi qurilma to'plami Axial
Hajmi / o'lchami 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Series MFP
Qarshilik 412 Ohms Quvvat (Vatt) 0.5W, 1/2W
Paket Tape & Reel (TR) Paket / sumkasi Axial
Ishlash harorati -55°C ~ 155°C Tugatish soni 2
Qo'rg'oshin vaziyat / RoHS holati Lead free / RoHS Compliant Juda katta - o'tirgan (Maks) -
Xususiyatlari - Mukammal tavsif 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film